Kurumsal

BATIBANT MADENCİLİK SANAYİİ ve TİCARET LTD. ŞTİ. 

 

 

Endüstrinin tüm alanlarında, yığın malzeme naklinde kullanılmakta olan taşıyıcı bantlar ve tüm tamamlayıcı  ekipmanların kullanıldığı alanlara yönelik ürün ve hizmet çözümleri sunan şirketimiz 20 yıllık sektör tecrübesi ile  endüstriyel sanayi ürünlerinin üretim, satış ve servis faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini öncelikli olarak benimseyen çalışma anlayışımızla, teslimat sonrası teknik hizmetlerimiz ile ürün ve hizmet yelpazesini müşteri talepleri doğrultusunda sürekli güncellemektedir. 

 

Kauçuk esaslı kord bezli bantların tüm çeşitleri, özel yüzey desenli tiplerin yanı sıra özel üretim bant imalatımızda bulunmaktadır. Endüstride kaynakların etkin, verimli ve sürdürülebilir bir şekilde kullanımına yönelik ürün ve hizmetlerini müşterilerine hızlı, temiz, güvenli, zamanında ve kesintisiz olarak sunmaktayız.. Süreç analizleri ve geliştirme projelerinden başlayarak, doğru ürünü, uygun fiyatın yanı sıra satış öncesi ve sonrası kaliteli hizmet ile birlikte sunan şirketimiz, satış ve deneyimli teknik personelimiz ile müşterilerimize çözüm ortağı olma sorumluluğunu benimsemiştir. 

 

Uluslararası ve kurumsal kuruluşlar ile ticari işbirliğimiz artarak devam etmektedir. 

Hem endüstriyel hem de ticari alanda ulusal ve uluslararası yasal mevzuat ve düzenlemelere ve tabii sözleşme şartlarına harfiyen riayet etmeyi ilke edinen Batıbant müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarırken insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını da yerine getirmeye gayret ediyoruz. 

 

Saygılarımızla,  

M: +90 533 409 05 63
T: +90 286 412 10 16
F: + 90 286 412 11 16

info@batibant.com

Yeni Sanayi Sitesi 2. Sokak No : 24
Çan-ÇANAKKALE