Saha Hizmetlerimiz

Montaj Görsellerimiz

  • Genişliği 3000 mm. ye kadar olan tekstil ve çelik karkaslı bantların vulkanize yöntem ile tesislerde  eklenmesi.

  • Keşif ve ölçülendirme

  • Mevcut bantların yenisi ile değişimi ve çalıştırılması

  • Tesislerde tambur kaplama

  • Metal konveyör şase imalatı

KAUÇUK BANT  EK PRESLERİMİZ
Bant ekleme preslerimiz,max. 3000 mm. genişliğindeki textil ve çelik  karkaslı bantları şase üzerinde sorunsuz olarak gerçekleştirme kapasitesine sahiptir.TSE nin ilgili normlarına haiz olup TÜRK malıdır.Bant imalatında kullanılan preslerle aynı özelliklerde olup, yüksek basınçlı ve ısıyı eşit oranda tüm yüzeye yayan özel plakalar sayesinde gerekli vulkanize süresinde ısınan ve aynı şekilde soğumaya bırakılarak en iyi ekleme işlemi gerçekleşen ek yerinin belli bile olmaması ile bilinmektedir.Alanında 30 yılı aşkın süredir deneyimle üretilen preslerimiz,uzun kullanım ömürleri ve max. Verimli çalışmaları nedeni ile Türkiye geneli ve yurt dışında özellikle tercih edilerek kullanılmaktadır.
 
NİTELİKLİ PERSONEL-İŞ GÜVENLİĞİ KANUNU
Bir kuruluşun en büyük sermayesi deneyimli çalışanlarıdır Mevcut deneyimlerini yenilenen ürün ve ekipmanları kullanıp test ederek sürekli güncelleyen,sonucundan emin oldukları uygulamaların yanı sıra aldıkları sorumlulukların  farkında olarak hareket eden  bir çalışma ekibine sahibiz.Kamu ve özel kuruluşlar tarafından taleb edilen  ilgili İSG belgeleri  saha çalışmaları için gereken tüm belgeler bünyemizde bulunan iş güvenliği uzmanımızın kontrolünde olup,teorik ve pratik eğitimler ve belgeler güncellenmektedir.
 
ACİL DURUMLAR İÇİN BANT  STOĞU
Genellikle tercih edilen ölçü ve özelliklerdeki bantları,müşterilerimizin bant kopmaları gibi istem dışı durumlarla karşılaşmaması için  çözüm odaklı anlayışla  sürekli olarak stoğumuzda bulunduruyoruz.

M: +90 533 409 05 63
T: +90 286 412 10 16
F: + 90 286 412 11 16

info@batibant.com

Yeni Sanayi Sitesi 2. Sokak No : 24
Çan-ÇANAKKALE